A A

Chcesz pracować w spółce ORLENU, policji lub straży pożarnej? A może myślisz o podjęciu studiów i szukasz oferty dla siebie? Weź udział w II Powiatowych Targach Edukacji i Rozwoju, które odbędą się na terenie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie. Propozycje uczelni oraz aktualne oferty pracy na rynku lokalnym i europejskim przedstawią szkoły wyższe, dobrze znane firmy, instytucje, przedsiębiorcy i agencje pracy. Zapraszamy!

II Powiatowe Targi Edukacji i Rozwoju odbędą się 14 marca 2019 roku w godzinach 10.00-13.00 na terenie Zespołu Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Gostyninie. W organizację tego przedsięwzięcia włączyły się: Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Płocku i Wojewódzki Urząd Pracy oddział w Płocku.
W Targach biorą udział przedstawiciele szkół wyższych, szkół policealnych, instytucji działających na rynku pracy oraz pracodawców.
Spośród uczelni wyższych swój udział potwierdziły m.in. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Akademia Pedagogiki Specjalnej z Warszawy, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego z Bydgoszczy, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy z Bydgoszczy, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa z Płocka, Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica.
Wśród pracodawców swoje oferty zaprezentują m.in.: ORLEN Serwis S.A., ORLEN KolTrans S.A., Wojskowa Komenda Uzupełnień w Płocku, Policja, Straż Pożarna, Służba Więzienna.
W Targach wezmą również udział agencje pracy, które przedstawią młodzieży aktualne oferty pracy na rynku lokalnym i europejskim.
Młodzież uczestnicząca w Targach będzie mogła wziąć udział w prelekcjach dotyczących rynku pracy przygotowanych przez przedstawicieli Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku, Powiatowego Urzędu Pracy w Gostyninie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Płocku.
Zamiarem Organizatorów jest, aby Targi przyniosły wiele korzyści młodzieży kończącej edukację we wszystkich szkołach ponadgimnazjalnych naszego powiatu.