Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

no signalNo signal! - to hasło, które niejednego nastolatka (i nie tylko) przyprawia o dreszcze. Jak to nie ma wyszukiwarki, Facebooka, Instagrama? Nie ma zasięgu? Nie mogę zadzwonić? Zgroza! Czy da się żyć bez smartfona przyklejonego do dłoni? Zapraszamy nauczycieli do udziału w projekcie, w ramach którego poznają zalety i zagrożenia płynące z sieci, dowiedzą się jak rozpoznać uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz jak rozmawiać m.in. na temat fonoholizmu z młodzieżą i ich rodzicami...

Zapisy   Harmonogram