no signalNo signal! - to hasło, które niejednego nastolatka (i nie tylko) przyprawia o dreszcze. Jak to nie ma wyszukiwarki, Facebooka, Instagrama? Nie ma zasięgu? Nie mogę zadzwonić? Zgroza! Czy da się żyć bez smartfona przyklejonego do dłoni? Zapraszamy nauczycieli do udziału w projekcie, w ramach którego poznają zalety i zagrożenia płynące z sieci, dowiedzą się jak rozpoznać uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz jak rozmawiać m.in. na temat fonoholizmu z młodzieżą i ich rodzicami...

Zapisy   Harmonogram