W nowym roku szkolnym 2019/2020 kontynuujemy działania projektowe. Podsumowując w roku ubiegłym odbyły się seminaria organizowane we współpracy z Muzeum Mazowieckim w Płocku oraz cykl zajęć bibliotecznych organizowanych w Państwa placówkach.

Placówki w których nie odbyły się jeszcze lekcje otwarte, serdecznie proszę o kontakt w celu ustalenia terminu zajęć.

Ponadto proszę Państwa o przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prezentacji podsumowującej cykl działań projektowych, jaki miał miejsce w Państwa placówkach.

Na materiały od Państwa czekam do 21 października 2019 roku.

Uroczyste zakończenie projektu zaplanowane jest na 19 listopada 2019 roku w godz. 13.00 - 15.00 w siedzibie MSCDN Wydział w Płocku.

O szczegółach będę Państwa informować na bieżąco

Aleksandra Banach
Koordynator komponentu przedszkolno-wczesnoszkolnego