Zgodnie z Uchwałą Zarządu Województwa Mazowieckiego z dnia 14 marca 2020 r. w sprawie ograniczenia działalności wojewódzkich samorządowych jednostek organizacyjnych oraz wojewódzkich osób prawnych Województwa Mazowieckiego w okresie od dnia 16.03.2020 r. do odwołania MSCDN ogranicza działalność w zakresie realizacji szkoleń i innych zadań. Wszystkie formy doskonalenia nauczycieli realizowane będą online.

Nauczyciele konsultanci, doradcy metodyczni oraz administracja są dostępni za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Kontakt na stronie internetowej Wydziału.

A A

W nowym roku szkolnym 2019/2020 kontynuujemy działania projektowe. Podsumowując w roku ubiegłym odbyły się seminaria organizowane we współpracy z Muzeum Mazowieckim w Płocku oraz cykl zajęć bibliotecznych organizowanych w Państwa placówkach.

 
Placówki w których nie odbyły się jeszcze lekcje otwarte, serdecznie proszę o kontakt w celu ustalenia terminu zajęć.


Ponadto proszę Państwa o przesłanie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. prezentacji podsumowującej cykl działań projektowych, jaki miał miejsce w Państwa placówkach.


Na materiały od Państwa czekam do 21 października 2019 roku.


Uroczyste zakończenie projektu zaplanowane jest na 19 listopada 2019 roku w godz. 13.00 - 15.00 w siedzibie MSCDN Wydział w Płocku.


O szczegółach będę Państwa informować na bieżąco

Aleksandra Banach
Koordynator komponentu przedszkolno-wczesnoszkolnego