• Meritum
  Meritum

  Kwartalnik MERITUM jest redagowany przez zespół nauczycieli konsultantów Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli we współpracy z pracownikami Ośœrodka Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów.

  W każdym numerze prezentujemy wyniki badań, najnowsze metody i techniki nauczania, ciekawe projekty edukacyjne i innowacyjne rozwiązania.

  Czytaj więcej...
 • Konkursy przedmiotowe
  Konkursy przedmiotowe

  Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli będzie w roku szkolnym 2018/2019 organizatorem trzynastu konkursów przedmiotowych: język polski, historia, biologia, chemia, fizyka, geografia, wiedza o społeczeństwie, matematyka, język angielski, język niemiecki, język francuski, język rosyjski, język hiszpański.

  Czytaj więcej...
 • Brak sieci - piąty jeździec Apokalipsy?
  Brak sieci - piąty jeździec Apokalipsy?

  Zapraszamy nauczycieli do udziału w projekcie, w ramach którego poznają zalety i zagrożenia płynące z sieci, dowiedzą się jak rozpoznać uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz jak rozmawiać m.in. na temat fonoholizmu z młodzieżą i ich rodzicami. Zapisy na pierwsze szkolenie

  Czytaj więcej...
 • Niepodległa. WYBITNI POLSCY UCZENI ŚWIATU. Nauki przyrodnicze
  Niepodległa. WYBITNI POLSCY UCZENI ŚWIATU. Nauki przyrodnicze

  W tym roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Chcąc uczcić tę doniosłą rocznicę Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli zorganizowało na terenie całego województwa cykl konferencji poświęconych wybitnym Polakom przyrodnikom i znaczeniu ich odkryć dla Polski i świata

A A A

 

Przed wypełnieniem formularza zgłoszeniowego prosimy 
o zapoznanie się z organizacją wspomagania szkół/placówek.

 

 

 

 

 


 

Czym się zajmujemy

No result.